Wykłady dodatkowe PDF Drukuj Email

Wykłady dodatkowe w ramach projektu pt: „Zwiększenie potencjału absolwentów Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej na rynku pracy” w semestrze zimowym 2011/2012.

Zapraszamy na kolejne wykłady dodatkowe w ramach projektu „Zwiększenie potencjału absolwentów Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej na rynku pracy”

Najbliższe wykłady odbędą się w piątek, 25 listopada 2011r.:

• Wykład „Podejmowanie decyzji przy wielorakości celów. Metody wielokryterialne na polskim rynku finansowym” prof. dr hab. Tadeusza Trzaskalika z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbędzie się w godzinach 11.00-13.30 w sali 209
  • Wykład "Twórz aplikacje, zgarnij telefon, zarabiaj pieniądze. Wstęp do programowania w Windows Phone." Pana Rafała Czupryńskiego z firmy Microsoft odbędzie się w godzinach 14.15-17.35 w sali 15B
  • 30 listopada 2011r. wykład pt.: ”Zastosowania informatyki w służbie zdrowia i telemedycynie” wygłosi prof. dr. hab. inż. Ryszard Tadeusiewicz. Profesor posiada tytuł Doktora Honoris Causa dwunastu uczelni krajowych i zagranicznych oraz jest autorem ponad 950 prac naukowych i ponad 80 monografii książkowych, w tym ponad 200 publikacji z zakresu zastosowań informatyki w służbie zdrowia i telemedycynie oraz 7 książek związanych z tą tematyką. Wykład odbędzie się w dniu 30 listopada 2011r. w budynku Rektoratu Politechniki Białostockiej w sali 128 w godzinach 9.00-11.30.