Wykład pt. "Podstawa to postawa" PDF Drukuj Email

Paweł Niemotko GTP Marketing
20.11.2012 g. 14:15 – 16:45 sala 218 Wydziału Informatyki PB

PODSTAWA TO POSTAWA- czyli nasze nastawienie do realizacji projektów, ich wdrażania oraz sprzedaży w branży ICT

Ucz się studencie, ucz, bo po studiach czeka Cię ciężka walka na rynku pracy z tysiącami podobnych do ciebie absolwentów. Poszukiwanie pracodawców, stres na rozmowach kwalifikacyjnych, jeśli już się uda zdobyć pracę dostaniesz… żołd. No tak i jeszcze do tego te korki- ileż to się trzeba stresować nawet jadąc i wracając z tej pracy. No w domu nie lepiej albo ktoś narzeka albo czegoś chce od was, lepiej włączyć telewizor przynajmniej mamy możliwość dowiedzenia się w faktach kto ma gorzej od nas: gdzie jaka tragedia, katastrofa, no i gdzie większy kryzys. Dobrze choć, że są tacy co mają gorzej! Ale jeśli takie jest życie, to po co ja studiuję?
A może mam wybór? Może można inaczej, w końcu czasami, rzadko ale widać takich co się uśmiechają i są zadowoleni? Ciekawe co biorą… Czasami są i tacy informatycy, niektórym się powodzi, ciekawe jak to robią?