Zorganizowanie dwudniowego wyjazdu dydaktyczno-szkoleniowego PDF Drukuj Email

Zorganizowanie dwudniowego wyjazdu dydaktyczno-szkoleniowego do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie oraz Elektrowni Jądrowej w Świerku wraz z tematycznymi wykładem przed zwiedzaniem (w przypadku CNK wykład matematyczny - zapytanie ze strony biura powinno zostać skierowane do Wydziału Informatyki PB, w przypadku Elektrowni po uzgodnieniu z organizatorami w Świerku). W wyjeździe przewidziano udział 12 osób oraz dwa 2-godzinne wykłady, wyżywienie, koszt jednego noclegu oraz opiekę pilota.

Ilość: 1 wyjazd dwudniowy. W cenie wycieczki należy zawrzeć: przejazd dla 12 osób, koszt wykładów (2 x 2 godziny lekcyjne), opiekę pilota, cenę biletów, koszt noclegu i wyżywienia, ubezpieczenie, cenę wynajęcia sali wykładowej wraz rzutnikiem multimedialnym i laptopem. Koszt przerwy na kawę podczas wykładu w CNK: kawa, ciastka.

Termin realizacji: do dnia 19.12.2011