Warsztaty technologiczne PDF Drukuj Email

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEPROWADZENIE WARSZTATÓW TECHNOLOGICZNYCH

w związku z realizacją projektu „Zwiększenie potencjału absolwentów Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej na rynku pracy” nr POKL.04.01.02-00-011/09 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zaproszenie dotyczy przeprowadzenia warsztatów technologicznych związanych z tworzonymi/wdrażanymi w firmie innowacyjnymi rozwiązaniami ICT i wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych. Warsztaty są kierowane do studentów III roku studiów o kierunku Informatyka lub Matematyka.

W bieżącym roku przewidziano organizację 6 godzin warsztatów, do przeprowadzenia na terenie Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Politechnika Białostocka zapewnia dostęp do sprzętu IT.

Termin realizacji: 2 listopada 2011r. do 31 grudnia 2011r.

Wymagania stawiane wykonawcy:
1.    Firma powinna wykorzystywać/tworzyć rozwiązania informatyczne w oparciu o nowe innowacyjne technologie i rozwiązania ICT.
2.    Wykonawca powinien posiadać wiedzę i doświadczenie umożliwiające przeprowadzanie warsztatów w sposób zrozumiały i praktyczny.

Politechnika Białostocka nie pokrywa kosztów dojazdu, noclegu i wyżywienia.

Pisemne oferty (pocztą, faxem lub mailem) należy składać w terminie do 31.10.2011 na adres:
BIURO PROJEKTU:
ul. Wiejska 45 A lok.118
15 - 351 Białystok
tel. 85 746 96 63
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zamawiający: Politechnika Białostocka, Wydział Informatyki, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie usługi szczegółowo opisanej w niniejszym zapytaniu.