Zaproszenie do składania ofert PDF Drukuj Email

Zapraszamy do składania ofert na przeprowadzenie warsztatów technologicznych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej kierowanych do studentów objętych projektem "Zwiększenie potencjału absolwentów Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej na rynku pracy".

Szczegóły zaproszenia do współpracy znajdują się poniżej:

1. Przeprowadzenie warsztatów technologicznych w okresie od 1.10.2012r. do 22.02.2013r. dotyczących wykorzystywanych/wdrażanych rozwiązań technologicznych z branży ICT.

2. Zajęcia odbywać się będą w ustalonych przez wykonawców godzinach na terenie Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej lub w miejscu poza Białymstokiem wskazanym przez zamawiającego przy zachowaniu warunków technicznych niezbędnych do przeprowadzenia warsztatów.

3. Uczestnikami zajęć będą studenci IV roku Wydziału Informatyki PB.

4. Rekrutację studentów na zajęcia przeprowadza zarząd projektu.

5. Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia ewaluacji przeprowadzonych warsztatów.

Wymagania stawiane wykonawcy:

1. Firma powinna wykorzystywać/tworzyć rozwiązania informatyczne w oparciu o nowe innowacyjne technologie i rozwiązania ICT.

2. Wykonawca powinien posiadać wiedzę i doświadczenie umożliwiające przeprowadzanie warsztatów w sposób zrozumiały i praktyczny.

Płatność: na podstawie karty czasu pracy i list obecności studentów oraz ankiet satysfakcji.

Kryteria oceny oferty:

Przy wyborze oferty zamawiający będzie brał pod uwagę:

· cenę za godzinę lekcyjną brutto,

· atrakcyjność proponowanego programu warsztatów,

· ocenę możliwości realizacji w ramach oprogramowania posiadanego przez Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej,

· wysokość posiadanych kwalifikacji wykonawcy,

· doświadczenie w realizacji wskazanego typu warsztatów.

Oferta powinna obejmować:

1. Program warsztatów z krótkim opisem tematów.

2. Cenę brutto 1 godziny lekcyjnej prowadzonych zajęć wraz z podaniem liczby godzin do realizacji pełnych warsztatów.

3. Maksymalną oraz minimalną proponowaną liczbę uczestników.

4. Skrócone CV wykonawcy.

5. Wymienione preferowane oprogramowanie, w celu weryfikacji możliwości zapewnienia narzędzi pracy.

6. Wskazanie rodzaju sali, w której będą odbywały się zajęcia: laboratorium komputerowe, sala ćwiczeniowa, sala wykładowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty na adres mailowy:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.