Wykłady zamawiane PDF Drukuj Email

Przedmiot zamówienia:

1. Przeprowadzenie 3-godzinnego wykładu zamawianego z zakresu nieobjętego planem studiów dla studentów III roku kierunków informatyka i/lub matematyka z zakresu informatyki, matematyki i ich zastosowań oraz ekonomii (prowadzenie działalności gospodarczej, biznes plany dotyczące projektów informatycznych). Okres realizacji: 8 maja 2012r. - 22 czerwca 2012r.
  2. Oferent może złożyć kilka ofert różniących się tematyką.
  3. Wykład powinien się odbyć w ustalonych przez wyłonionego wykonawcę i Wydział Informatyki godzinach na terenie Politechniki Białostockiej.
  4. Uczestnikami wykładu będą studenci III roku kierunku informatyka i/lub matematyka Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.
  5. Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia ewaluacji zrealizowanego wykładu.