Ogłoszenia o zamówieniu
Zaproszenie do składania ofert PDF Drukuj Email

Zapraszamy do składania ofert na przeprowadzenie warsztatów technologicznych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej kierowanych do studentów objętych projektem "Zwiększenie potencjału absolwentów Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej na rynku pracy".

 

 

Więcej…
 
Warszaty z modelowania zjawisk fizycznych PDF Drukuj Email

Przedmiot zamówienia:

  1. Przeprowadzenie Warsztatów z modelowania zjawisk fizycznych z wykorzystaniem komputerowych programów użytkowych Matlab lub Maple w okresie od 10 maja 2012 do 15 czerwca 2012 obejmujących 15 godzin o zakresie merytorycznym wskazanym w niniejszej ofercie.
  2. Zajęcia odbywać się będą w ustalonych przez wykonawców godzinach na terenie Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.
  3. Uczestnikami zajęć będą studenci III roku Informatyki lub Matematyki Wydziału Informatyki PB.
  4. Rekrutację studentów na zajęcia przeprowadza zarząd projektu.
  5. Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia ewaluacji zrealizowanego bloku tematycznego warsztatów.

 

 
Wykłady zamawiane PDF Drukuj Email

Przedmiot zamówienia:

 

  1. Przeprowadzenie 3-godzinnego wykładu zamawianego z zakresu nieobjętego planem studiów dla studentów III roku kierunków informatyka i/lub matematyka z zakresu informatyki, matematyki i ich zastosowań oraz ekonomii (prowadzenie działalności gospodarczej, biznes plany dotyczące projektów informatycznych). Okres realizacji: 8 maja 2012r. - 22 czerwca 2012r.
  2. Oferent może złożyć kilka ofert różniących się tematyką.
  3. Wykład powinien się odbyć w ustalonych przez wyłonionego wykonawcę i Wydział Informatyki godzinach na terenie Politechniki Białostockiej.
  4. Uczestnikami wykładu będą studenci III roku kierunku informatyka i/lub matematyka Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.
  5. Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia ewaluacji zrealizowanego wykładu.

 

 
Modelowanie zjawisk fizycznych PDF Drukuj Email

Przedmiot zamówienia:
Przeprowadzenie zajęć Modelowanie zjawisk fizycznych w okresie od 1 marca 2012 do 15 czerwca 2012 w postaci 2 bloków tematycznych obejmujących 15 godzin o zakresie merytorycznym wskazanym w kolejnych częściach niniejszej oferty:
Część I. Warsztaty z modelowania zjawisk fizycznych z wykorzystaniem komputerowych programów użytkowych Matlab lub Maple
Część II. Warsztaty z modelowania zjawisk fizycznych z wykorzystaniem programowania robotów edukacyjnych 1. Zajęcia odbywać się będą w ustalonych przez wykonawców godzinach na terenie Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.
2. Uczestnikami zajęć będą studenci III roku Informatyki lub Matematyki Wydziału Informatyki PB.
3. Rekrutację studentów na zajęcia przeprowadza zarząd projektu.
4. Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia ewaluacji zrealizowanego bloku tematycznego warsztatów.

Ogłoszenie
Formularz

 
Trenerzy przygotowujący studentów do zawodów programistycznych PDF Drukuj Email

Przedmiot zamówienia:
1. Przeprowadzenie przez zespół 3 trenerów zajęć przygotowujących studentów kierunku informatyka do zawodów programistycznych wraz z przygotowaniem zadań na główny i próbny konkurs programistyczny Wydziału Informatyki PB.
Zadanie realizowane w okresie: 1.03.12-31.05.2012.
2. Spotkania treningowe odbywać się będą w ustalonych przez wyłoniony zespół w i Wydział Informatyki godzinach na terenie Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.
3. Uczestnikami spotkań/zajęć będą studenci Informatyki Wydziału Informatyki PB.
4. Wykonawcy zobowiązani będą do przeprowadzenia ewaluacji zrealizowanych zajęć.
5. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty przez grupę osób, ze wskazaniem podziału obowiązków pomiędzy wykonawców tak, że wszystkie postawione zadania zostaną zrealizowane w terminie i należytej jakości, bez szkody dla projektu i prowadzonego zadania, niezależnie od indywidualnego zaangażowania poszczególnych wykonawców w podzadania (np. prowadzenie zajęć, układanie zadań, ewaluacja wyników konkursu).

Ogłoszenie
Formularz

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
© 2010 Politechnika Białostocka